معاونت پژوهش و فناوری

جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

بازدید مدیرکل جهادکشاورزی خراسان رضوی از غرفه جهاددانشگاهی در نمایشگاه آیفارم مشهد

در نخستین روز از نمایشگاه آیفارم مشهد، مدیرکل جهادکشاورزی خراسان رضوی از غرفه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، در نخستین روز از نمایشگاه آیفارم مشهد، دکتر غلامرضا قنبری و هیاتی از کشور عراق از غرفه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی بازدید نمودند.

همچنین در این روز، موسی الرضا حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد نیز از غرفه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.

در حاشیه اولین روز از برگزاری نمایشگاه آیفارم مشهد، نشست تخصصی سیستم های نوین تولید محصولات گلخانه ای مبتنی بر تکنولوژی لایه نازک آب توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی صنعتی جهاددانشگاهی برگزار شد.

گفتنی است که جهاددانشگاهی خراسان رضوی در قالب پژوهشکده بیوتکنولوژی صنعتی و سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان این نهاد آخرین تجارب، فرصت‌های تحقیقاتی و سرمایه گذاری در  زمینه‌های باغبانی، گلخانه، کشت گلخانه‌ای، تجهیزات و صنایع وابسته را در این نمایشگاه ارائه می‌کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه جهاددانشگاهی در این نمایشگاه می‌توانند از 9 لغایت 12 خرداد ماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 به محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس، سالن مفاخر، غرفه B1 مراجعه کنند.